O mne

Narodil som sa v Trebišove na východe Slovenska pred tridsiatimi rokmi a momentálne žijem v Leviciach. K fotografii som sa dostal na vysokej škole v Ružomberku, môj prvý aparát bol Fujifilm Finepix a dokumentoval som ním hlavne túry v okolí Ružomberka. Svoju prvú vlastnú digitálnu zrkadlovku vlastním od roku 2016 odkedy sa viac snažím vzdelávať vo fotografickom remesle, aby som si mohol splniť sen a urobiť z koníčka zamestnanie.

Fotografujem rôzne žánre, ale najviac sa cítim doma keď fotografujem šport a motošport obzvlášť. Či sú to preteky do vrchu, offroady, preteky na plochej dráhe, motocross alebo rally, zachytiť na statickej snímke rýchlosť, adrenalín a zručnosť jazdcov je poriadna výzva. Moje depo je Leviciach a odtial výražam za pretekmi po celom Slovensku a niekedy aj do zahraničia. 

Od roku 2019 som členom Zväzu slovenských fotografov. V roku 2019 som začal spolupracovať s tímom Hukot motošport ako oficiálny fotograf pre IV. sezónu autoSlalomShow Cup. 2019.

Budem veľmi rád, ak si prezriete moje portfólio a ešte radšej, ak sa so mnou rozhodnete nadviazať spoluprácu. Môžete odo mňa očakávať jedine profesionálny a individuálny prístup vychádzajúci z toho, že ma fotenie baví.

Rok 2019 v číslach

0
Pretekov
0
fotiek
0
najazdených kilometrov